یکشنبه 19 آذر 1402

23 تیر 1398

مشمولان سربازی برای سفر اربعین اینترنتی ثبت‌نام کنند

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: مشمولان متقاضی خروج از کشور در ایام اربعین حسینی باید از طریق سامانه اینترنتی ثبت نام و اقدام کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، سرهنگ سید احمد حسینی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: با عنایت به استقبال مراجعان جوان مشتاق زیارت کربلای معلی و عتبات عالیات در ایام اربعین حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) به منظور تکریم مشمولان و شرکت حداکثری در این کنگره بزرگ مسلمانان و مراسم پرشور معنوی و سیاسی جهان تشیع، برنامه ریزی‌های لازم برای این سفر معنوی انجام شده است.

وی افزود: تمامی دانش آموزان، دانشجویان و طلاب حوزه‌های علمیه دارای معافیت تحصیلی در سنوات مجاز تحصیلی به شرط آنکه در بازه زمانی هفت مهر تا سه آبان ۹۸ درخواست خروج از کشور خود را از طریق سامانه اینترنتی این سازمان ثبت کنند بدون اخذ وثیقه، ضمانت نامه بانکی و غیره مجوز خروج از کشور برای آنها صادر خواهد شد.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: همچنین مشمولانی که تاریخ اعزام به خدمت آنان با سفر حج تمتع مصادف شده است می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس ۱۰+ سراسر استان نسبت به تمدید تاریخ اعزام به خدمت خود اقدام کنند.