logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1398/06/13 - 11:27 ب.ظ
  • بازدید:‌ 269
  • چاپ
جلسات مشترک گروه‌های مختلف ستاد فرهنگی اربعین در بغداد برگزار شد

جلسات مشترک گروه‌های مختلف ستاد فرهنگی اربعین در بغداد برگزار شد

جلسات مشترک گروه‌های مختلف به منظورهماهنگی در اجرای برنامه‌‌های فرهنگی مراسم اربعین از ۹ صبح تا ساعت ۱۸ عصر‌ روز چهارشنبه 13 شهریورماه 1398 در بغداد برگزار شد.

حجت‌الاسلام حمید احمدی رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی الاربعین از برگزاری جلسات مشترک گروه‌های مختلف ستاد فرهنگی اربعین در بغداد خبرداد و گفت: به منظورهماهنگی در اجرای برنامه‌ های فرهنگی  مراسم اربعین  از ۹ صبح تا ساعت  ۱۸ عصر‌ روز چهارشنبه 13 شهریورماه 1398، جلسات مشترک گروه‌های مختلف برگزار شد.

وی افزود: امروز گروه‌های بانوان، قرآن، دانشگاهیان، فضای مجازی، رسانه، همایش‌ها و امور بین‌الملل  با حضور مسئولان ستاد فرهنگی اربعین و مسئولان بخش‌ها و کارگروهای فرهنگی اربعین در ایران و عراق در رایزنی جمهوری اسلامی ایران تشکیل جلسه دادند.

رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین تصریح کرد: در این نشست‌ها فرایند اجرای برنامه‌های مصوب و آخرین وضعیت آن‌ها مورد بحث و  بررسی قرار گرفت، همچنین  مقرر شد جلسه مشترک در دو روز آینده برای نهایی‌کردن برنامه‌های اجرایی در نجف و کربلا با حضور مسئولان و کارشناسان دو طرف ادامه یابد.

وی خاطرنشان کردک همچنین جلسه مشترک کمیه محیط آرایی و تبلیغات با شرکت  مسئولان مربوطه از ایران و عراق، روز پنجشنبه  در رایزنی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.