logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1397/07/23 - 01:16 ب.ظ
  • چاپ
از کتاب "اصول موکب داری در اربعین" رونمایی شد

از کتاب "اصول موکب داری در اربعین" رونمایی شد

کتاب "اصول موکب داری در اربعین" در هشتمین جلسه کمیته فرهنگی اربعین استان قم روز یکشنبه بیست و دوم مهرماه در ساختمان حوزه نمایندگی ولی فقیه شهر مقدس قم رونمایی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، کتاب "اصول موکب داری در اربعین" در دهمین جلسه کمیته فرهنگی اربعین استان قم روز یکشنبه بیست و دوم مهرماه در ساختمان حوزه نمایندگی ولی فقیه شهر مقدس قم رونمایی شد.

این کتاب که به همت ستاد بازسازی عتبات عالیات و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم تدوین شده مشتمل بر پنج فصل است. کتاب اصول موکب داری در اربعین، با مقدمه حجت الاسلام والمسلمین حسین احمدی قمی، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قم آغاز شده و خواننده در ادامه با محتوی سرفصلهای آشنایی با آداب و رسوم مردم عراق، با اصول موکب داری و دانستنی های ضروری، محورهای کلی اصول ارزشی و حرفه ای حاکم در خدام، عوامل موفقیت یک موکب در اربعین و نیازمندی های سفر آشنا می شود.

همچنین در این جلسه، از ویرایش جدید کتابچه‌های رهپویه زیارت و راهنمای زائران اربعین حسینی که توسط دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در منطقه قم تهیه شده است رونمایی شد.