logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1398/07/21 - 10:32 ق.ظ
  • چاپ
اجرای برنامه‌های متنوع کاروان نور اربعین در حرم علوی

اجرای برنامه‌های متنوع کاروان نور اربعین در حرم علوی

کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران، در دومین روز از آغاز فعالیت خود در کشور عراق، روز گذشته 20 مهرما در راستای اجرای برنامه‌های تبلیغی و ترویجی قرآن و تلاش برای پررنگ کردن نقش قرآن در قیام سیدالشهدا(ع) برنامه‌های متنوعی را اجرا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران، در دومین روز از آغاز فعالیت خود در کشور عراق، روز گذشته 20 مهرما در راستای اجرای برنامه‌های تبلیغی و ترویجی قرآن و تلاش برای پررنگ کردن نقش قرآن در قیام سیدالشهدا(ع) برنامه‌های متنوعی را اجرا کرد.

از جمله مهمترین برنامه های روز گذشته می توان به تلاوت اذان گاهی و اقامه نماز صبح روز گذشته در صحن حضرت زهرا(س) حرم حضرت امیر(ع) توسط سیدسعید رحیمی، از قاریان ممتاز استان گلستان اشاره کرد.

همچنین برپایی محفل انس با قرآن کریم با نوای حامد علیزاده، قاری برجسته کشورمان و اجرای گروه تواشیح انوارالهدی قم در حرم علوی اشاره کرد.

تلاوت اذان گاهی مهدی غلامنژاد، قاری بین المللی کشورمان در شبستان صحن حضرت زهرا(س) حرم حضرت علی(ع)  و نیز اجرای اذان توسط  یوسف صادقی پور، از قاریان قمی و عضو گروه تواشیح انوارالهدی قم نیز از جمله دیگر فعالیت های روز گذشته کاروان نور اربعین در حرم امن علوی بود.

گفتی است، مهدی غلام‌نژاد، حبیب صداقت از تهران، قاسم مقدمی از خوزستان، حامد علیزاده و علی حصاری از خراسان رضوی، سعید رحیمی از گلستان، یوسف ایزدی از گیلان و مهدی سعادتی‌کیا از لرستان از جمله قاریان حاضر در این کاروان هستند. همچنین گروه تواشیح و هم‌خوانی طوبی از تهران و انوارالهدی از قم از گروه‌های همراه کاروان نور خواهند بود که به اجرای مراسم متنوع و ابتهال‌خوانی خواهند پرداخت.

علی علیزاده از قم، امید حسین‌نژاد، مهدی رضایی و احسان سوختانلو خراسان رضوی، همچنین یوسف جعفرزاده از هرمزگان به دعوت موکب‌ها طی مراسم اربعین حضور دارند که این کاروان نیز از حضور آنها بهره‌مند می‌شوند.