logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1398/04/26 - 06:33 ب.ظ
  • چاپ
جلسه مشترک معاون امور بانوان کمیته فرهنگی اربعین با مسئولان حوزه علمیه خراسان برگزار شد

جلسه مشترک معاون امور بانوان کمیته فرهنگی اربعین با مسئولان حوزه علمیه خراسان برگزار شد

معاون امور بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین در سفری به مشهد مقدس با شماری از مسئولان فرهنگی و پژوهشی استان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.


دانلود پیوست

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی الاربعین، لاله افتخاری معاون امور بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین در سفری به مشهد مقدس با شماری از مسئولان فرهنگی و پژوهشی استان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

بر اساس این گزارش، خانم افتخاری در جلسه‌ای به‌صورت مشترک با معاون پژوهش حوزه‌های علمیه خراسان در خصوص برخی فعالیت‌های مشترک میان این کمیته و معاونت پژوهشی حوزه‌های علمیه خراسان بحث و تبادل‌نظر کرد و خواستار مشارکت بیشتر بانوان طلبه در حوزه پژوهشی شد.

وی همکاری‌های علمی و پژوهشی را در حوزه اربعین بسیار مهم برشمرد و تصریح کرد: فعالیت‌های علمی و پژوهشی پشتوانه بسیار زیادی در خصوص تعمیق فرهنگ اربعین در میان مردم خواهد داشت.

معاون امور بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین در ادامه سفر خود به مشهد مقدس همچنین در نشست گروه علمی و پژوهشی زن و خانواده حوزه‌های علمیه خواهران خراسان حضور یافت و در این نشست اقدامات انجام‌شده از سوی کارگروه‌های بانوان بعضی استان‌ها را مطرح و مورد استقبال حاضران قرار گرفت.

وی همچنین در دیدار با برخی از مسئولان فرهنگی آستان قدس رضوی و دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در خصوص مسائل مرتبط با حوزه اربعین بحث و تبادل‌نظر کرد.