logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1396/10/04 - 11:18 ق.ظ
  • چاپ
پوشش 31 موکب با فعالیت‌های فرهنگی

پوشش 31 موکب با فعالیت‌های فرهنگی

معاون امور بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین از پوشش 31 موکب با فعالیت‌های فرهنگی از سوی این معاونت طی ایام پیاده‌روی اربعین خبر داد.

لاله افتخاری،‌ معاون امور بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی الاربعین با ارائه گزارش عملکرد فعالیت‌های این کمیته در اربعین عنوان کرد: همایش تجلیل از مبلغه‌ها در روز چهارشنبه، 29 آذرماه برگزار شد که در آن از حدود 30 نفر تجلیل به عمل آمد.

وی با بیان این مطلب از برپایی سلسله جلسات تخصصی و هماهنگی با مسئولان ایرانی و عراقی در برگزاری این رویدادهای فرهنگی و مذهبی یاد و اظهار کرد: ملاقات با مسئولان و برنامه‌ریزی به منظور برپایی جلسات تخصصی در ایام اربعین در کربلا از جمله این اقدامات بود.

به گفته معاون امور بانوان این کمیته،‌ در ایام اربعین سه نشست تخصصی برگزار شد و موکب حضرت زینب(س) نیز با همکاری کمیته بانوان طی سه شیفت به اجرای برنامه‌های ویژه پرداخت.

برگزاری مراسم سخنرانی، مشاوره و فعالیت‌های قرآنی در 31 موکب نجف و کربلا از دیگر اقدامات این کمیته به شمار می‌آید. همچنین کمیته بانوان با صدا و سیما برای تولید برنامه مستند همکاری داشت. حضور بانوان در همایش بین‌المللی اربعین، همفکری با گروه‌های دیگر و بازدید از نمایشگاه مقاومت بحرین را نیز می‌توان در شمار فعالیت‌های این کمیته دانست.